Showroom «Rekap Red Space» - jätke piinlikkuse tunne ukse taha. Kutsuge kirg ja nauding endaga kaasa, et täielikult anduda julgetele ja metsikutele fantaasiatele.

KATEGOORIA

BRÄND

VÄRV

KONTSA KÕRGUS

SUURUS

HIND

Showroom «Rekap Red Space» – jätke piinlikkuse tunne ukse taha. Kutsuge kirg ja nauding endaga kaasa, et täielikult anduda julgetele ja metsikutele fantaasiatele.

Rekap Red Space – see on Kosmose kinnine territoorium. Ta on avatud vaid omadele – pühendunud Pole Dance poolehoidjatele. Siin saab valida jalanõusid, täiendada oma välimust seksikate riiete ja eksklusiivsete aksessuaaridega.

Oleme Ameerika postitantsu jalatsite kaubamärgi – Pleaser USA ametlikud edasimüüjad. Meie Showruumis kohapeal saab tutvuda erinevate laos olevate mudelitega, neid proovida ja osta ning hea õnne korral saate soovitusi Jekaterina Rekap käest, tema juba teab millistes kingades teie jalad end mugavalt tunnevad.

Samuti on võimalik kataloogist ette tellida mis tahes mudeleid. Lisaks esitletakse salongis disainerrõivaste kollektsioone, ainulaadseid käsitööna valminud nahast aksessuaare ja palju muud. Otsime pidevalt uusi tooteid, et saaksite välja näha stiilne, seksikas ja isikupärane!

P.S. Ärge unustage selfit teha punase seina juures 😉

Tähelepanu: Kui Te ei ole Rekap Pole Space stuudio klient, on Showroomi külastamiseks aeg vaja kokku leppida! Võta meiega ühendust: info@polespace.ee