Stuudiost

Rekap Pole Space Team

Rekap Pole Space on Eesti suurim postitantsustuudio oma 265 m2 hõlmavate ruumidega, kus iga ruutmillimeeter on läbimõeldud ning sisustatud mõeldes armastuse ja hoolega meie külalistele. Tänu oskuslikule planeeringule on meil õnnestunud stuudio muuta tõeliseks spordi- ja tantsusõprade paradiisiks. Sest meie ruumid kätkevad endas kõike, mida nii armastate ja hindate: kõrged laed (3,7 m), avarad valgusküllased ruumid, stiilne ning hubane keskkond, ainulaadne atmosfäär, parim varustus ja loomulikult professionaalne meeskond.

Stuudios on 2 avarat treeningsaali - Space 1 ja Space 2. Mõlemad saalid on varustatud kõrgete peeglite ning muusikakeskusega. Lisaks suurtele akendele on olemas täiendav üld- ning meeleoluvalgustus.

Saalis Space 1 (87 m2) on 8 posti ning siin toimub enamik rühmatreeningutest. Saalis Space 2 (60 m2) on 2 posti ning kinnitused viiele õhuakrobaatika (e. aerial-akrobaatika) vahendile. See ruum sobib suurepäraselt individuaaltreeningute läbiviimiseks ning siin toimuvad ka venitus- ja koreograafiatunnid.

Stuudios on olemas järgmised treeningvahendid:

- eemaldatavad kaherežiimilised postid (10 tk);
- akrobaatilised rõngad (3 tükki);
- õhuakrobaatika kangas (4 tükki);
- õhuakrobaatika vahendite kinnitussüsteemid;
- spordi- ja joogamatid, spetsiaalsed postimatid;

Stuudios on ka suur mugav riietusruum, puhkeala, WC, eraldi vannituba ning peeglid koos meigilauaga. Siin saate lõõgastuda ja treeninguteks valmistudes kohvi või teed juua.

Kõik ruumid on värskelt renoveeritud ja varustatud uusima ventilatsioonisüsteemiga. Kui meid korra külastad, ei taha sa siit enam lahkuda. Just siit leiad oma teise kodu, sõbrad, hea tuju ja uue mina.

Rekap Pole Space tiim

Jekaterina Rekap

Jekaterina Rekap

Stuudio asutaja ja peatreener

Treeningud:
★ exotic pole (hard/flow) ★ stretching ★ pole fitness ★ strip choreo ★

Akrobaatilise võimlemise IV kategooria kvalifitseeritud treener, koreograaf ja lavastaja postiakrobaatika alal. Sooritas hulga kvalifikatsiooni tõstmise kursuseid — spordi psühholoogia, lastega töötamine, venituse alused jpm. Osales selliste akrobaatika maailmatähtede meistriklassides kui Bendy Kate, Dimitry Staev, Julia Wahl, Dima Shevtsenko, Marina Kostrova, Erika Yakovleva jt. Erinevate õhuakrobaatika meistriklasside ja spordiürituste korraldaja.

2012. a. – asutas Pole Style (endine Pole Acrobatics) spordiklubi, kus jätkas tööd juhataja ja peatreenerina.

2014. a. — koostas autori õppemetoodikat nii algajatele, kui edukatele sportijatele sellistel aladel kui postiakrobaatika ja venitus (täiskasvanud ja alla 18-aastased lapsed). Üks esimesi treenereid Eestis, kes avas postiakrobaatika rühma alla 18-aastastele lastele. Alustas esinemiste lavastamist postiakrobaatika võistlusteks.

2016. a. — osales meistrivõstluste Pole Art Baltic Cup korraldamises.

2017. a. — asutas oma postitantsu stuudio Rekap Pole Space.

 

Maria Ponomarjova

Maria Ponomarjova

Treener III kategooria

Treeningud:
mama pole

Loe lähemalt

Karina Beletskaja

Karina Beletskaja

Treener

Treeningud:
T
19:00 ★ strip choreo
20:00 ★ exotic flow
R
18:00 ★ exotic flow

 

Ilona Holy

Ilona Holy

Treener

Treeningud:
18:00 ★ pole fitness
Loe lähemalt

 

Olga Krasnova

Olga Krasnova

Treener

Treeningud:
T 19:00 ★ exotic tricks
K 19:00 ★ exotic dirty
R 19:00 ★ exotic dirty

 

Liubov Semjonova

Liubov Semjonova

Treener

Treeningud:
K
18:00 ★ pole fitness
19:00 ★ stretching

Anastassia Jermakova-Kukanova

Anastassia Jermakova-Kukanova

Treener

Treeningud:
★ mama pole ★

 

Daria Hudinskaja

Daria Hudinskaja

Treener

Treeningud:
E
18:00 ★  strip choreo
19:00 ★ exotic pole

 

Tagasiside

  5 star review  Тренер с прекрасной энергетикой , на тренировке можно не только привести фигуру в отличную форму , ну и перезагрузится на новый позитивный лад !!! ����

  Анастасия Брусилова Avatar Анастасия Брусилова
  30.09.2017

  5 star review  Профессионально поставленный тренировочный процесс оставляет приятное физическое послевкусие ,после тренировки. Атмосфера дружелюбия и уюта царит в зале. Креативная подача изучения новых движений танца в пластике , твердое требование отработки до конца и на обе стороны элементов в акробатике и никакой пощады на растяжке �. Все это заставляет тебя возвращаться туда снова и снова!!! P.S. Екатерина! Огромное спасибо за тренировки!

  Ольга Боброва Avatar Ольга Боброва
  30.09.2017

  5 star review  Тренер супер!

  Nastassja Baikova Avatar Nastassja Baikova
  25.01.2018