Stuudiost

Rekap Pole Space Team

Rekap Pole Space on Eesti suurim postitantsustuudio oma 265 m2 hõlmavate ruumidega, kus iga ruutmillimeeter on läbimõeldud ning sisustatud mõeldes armastuse ja hoolega meie külalistele. Tänu oskuslikule planeeringule on meil õnnestunud stuudio muuta tõeliseks spordi- ja tantsusõprade paradiisiks. Sest meie ruumid kätkevad endas kõike, mida nii armastate ja hindate: kõrged laed (3,7 m), avarad valgusküllased ruumid, stiilne ning hubane keskkond, ainulaadne atmosfäär, parim varustus ja loomulikult professionaalne meeskond.

Stuudios on 2 avarat treeningsaali - Space 1 ja Space 2. Mõlemad saalid on varustatud kõrgete peeglite ning muusikakeskusega. Lisaks suurtele akendele on olemas täiendav üld- ning meeleoluvalgustus.

Saalis Space 1 (87 m2) on 8 posti ning siin toimub enamik rühmatreeningutest. Saalis Space 2 (60 m2) on 2 posti ning kinnitused viiele õhuakrobaatika (e. aerial-akrobaatika) vahendile. See ruum sobib suurepäraselt individuaaltreeningute läbiviimiseks ning siin toimuvad ka venitus- ja koreograafiatunnid.

Stuudios on olemas järgmised treeningvahendid:

- eemaldatavad kaherežiimilised postid (10 tk);
- akrobaatilised rõngad (3 tükki);
- õhuakrobaatika kangas (4 tükki);
- õhuakrobaatika vahendite kinnitussüsteemid;
- spordi- ja joogamatid, spetsiaalsed postimatid;

Rekap Pole Space’is on veel üks ainulaadne ruum – Photospace.
Photospace on kompaktne fotostuudio, mis sobib individuaalseteks pildistamissessioonideks. Suured aknad tagavad loomuliku valguse ning ruum on varustatud paljude täiendavate vidinatega, et luua parimaid kaadreid. See stuudio meeldib eriti postitantsu- ja aerial-akrobaatika fännidele, kuna olemas on kinnitussüsteemid nii kangaste, rõngaste kui postide paigaldamiseks.

Stuudios on ka suur mugav riietusruum, puhkeala, WC, eraldi vannituba ning peeglid koos meigilauaga. Siin saate lõõgastuda ja treeninguteks valmistudes kohvi või teed juua.

Kõik ruumid on värskelt renoveeritud ja varustatud uusima ventilatsioonisüsteemiga. Kui meid korra külastad, ei taha sa siit enam lahkuda. Just siit leiad oma teise kodu, sõbrad, hea tuju ja uue mina.

Rekap Pole Space tiim

Jekaterina Rekap

Jekaterina Rekap

Stuudio asutaja ja peatreener

Treeningud:
★ exotic pole (hard/flow) ★ stretching ★ pole fitness ★ strip choreo ★

Akrobaatilise võimlemise IV kategooria kvalifitseeritud treener, koreograaf ja lavastaja postiakrobaatika alal. Sooritas hulga kvalifikatsiooni tõstmise kursuseid — spordi psühholoogia, lastega töötamine, venituse alused jpm. Osales selliste akrobaatika maailmatähtede meistriklassides kui Bendy Kate, Dimitry Staev, Julia Wahl, Dima Shevtsenko, Marina Kostrova, Erika Yakovleva jt. Erinevate õhuakrobaatika meistriklasside ja spordiürituste korraldaja.

2012. a. – asutas Pole Style (endine Pole Acrobatics) spordiklubi, kus jätkas tööd juhataja ja peatreenerina.

2014. a. — koostas autori õppemetoodikat nii algajatele, kui edukatele sportijatele sellistel aladel kui postiakrobaatika ja venitus (täiskasvanud ja alla 18-aastased lapsed). Üks esimesi treenereid Eestis, kes avas postiakrobaatika rühma alla 18-aastastele lastele. Alustas esinemiste lavastamist postiakrobaatika võistlusteks.

2016. a. — osales meistrivõstluste Pole Art Baltic Cup korraldamises.

2017. a. — asutas oma postitantsu stuudio Rekap Pole Space.

 

Maria Ponomarjova

Maria Ponomarjova

Treener III kategooria

Treeningud:
★ mama pole ★

Akrobaatilise võimlemise III kategooria treener. Tõstis kvalifikatsiooni, külastades selliste akrobaatika maailmatähtede meistriklasse kui Erika Yakovleva, Julia Wahl, Konstantin Kosovec, Marina Kostrova, Maria Pipkina, Dmitri Shevchenko, Dimitry Staev, Justine McLucas. Omab omapärase postikoreograafia stiili, milles avaneb kogu selle spordiala ilu ja energia. Alati aitab algajatel avada endas oskusi, millest nad ise ei teadnudki.

2013. a — alustas postiakrobaatika treeninguid Pole Style klubis.

2014. a. – näitas suurepäraseid tulemusi Miss Pole Dance võistlustel, kus sai 1. koha algajate kategoorias. Samal aastal alustas treenimistegevust oma õpetaja — Jekaterina Rekap’i juhendusel.

2016. a. – viis läbi meistriklassi Tallinn Pole Camp’i raames.

2018. a. – liitus Rekap Pole Space tiimiga.

Ilona Holy

Ilona Holy

Treener

Treeningud:
★ pole fitness ★

Lõpetas suurepäraste tulemusega postiakrobaatika treenerite kursuseid, mille programmi kuulusid:

 - metoodiline areng, milliseid elemente ja millal treeningprogrammi sisse viia;

- Õpilastele treeninguaegse nõuetekohese turvalisuse tagamine;

- Materjali väljatöötamine toimus mitte ainult teoorias, vaid ka praktikas.

Tegeleb postiakrobaatikaga alates aastast 2016. Täiendas oma oskusi osaledes meistrikursustel selliste sportlaste juures nagu: Oleg Zabelin, Olga Repina, Roman Konanchuk, Viktor Artjomov ja teised.

2017 - osales Estonian Air Power Athletics Championship 2017 võistlustel, kus saavutas algajate kategoorias II koha.

2019 - liitus Rekap Pole Space meeskonnaga.

Tagasiside

  5 star review  Профессионально поставленный тренировочный процесс оставляет приятное физическое послевкусие ,после тренировки. Атмосфера дружелюбия и уюта царит в зале. Креативная подача изучения новых движений танца в пластике , твердое требование отработки до конца и на обе стороны элементов в акробатике и никакой пощады на растяжке �. Все это заставляет тебя возвращаться туда снова и снова!!! P.S. Екатерина! Огромное спасибо за тренировки!

  Ольга Боброва Avatar Ольга Боброва
  30.09.2017

  positive review  Очень нравятся тренировки!

  Юлия Полуяненкова Avatar Юлия Полуяненкова
  12.11.2018

  positive review  Хожу чуть меньше года, безумно нравится! Прекрасное место, дружелюбные девченки преподаватели! Рекомендую!

  Мирослава Ставнича Avatar Мирослава Ставнича
  17.09.2019