Rekap Private Course

Rekap Private Course

Tere tulemast Rekap Pole Space’i – ainulaadsesse ruumi, kus tants muutub mitte ainult kunstiks, vaid ka teeks teie sisemise vabanemise ja enesekindluse poole! Meie suletud gruppides pöörame erilist tähelepanu individuaalsele lähenemisele, luues hubase atmosfääri igale osalejale. Siin te mitte ainult ei tantsi – te avastate enda jaoks ainulaadse ruumi, kus naiselikkus, seksuaalsus ja eneseväljendus saavad võtmeks teie sisemisele “minale”‘. Kutsume sind suletud gruppidesse kahe huvitava suunaga: Pole Exotic (tants postiga) ja Strip Choreo (koreograafia ilma postita) koos Jekaterina Rekapiga.

Mis on Jekaterina Rekapi privaatne kursus ja milles see erineb tavalisest rühmatreeningust?

  • Kursust viib läbi Jekaterina Rekap – Rekap Pole Space’i stuudio asutaja ja peatreener, kellel on üle 12 aasta kogemust. Ekaterina juhendab suundi nagu pole exotic, pole fitness, stretching, strip choreo ja chair dance. Nende aastate jooksul on ta aidanud avastada sisemist potentsiaali mitmesajale neiule. Samuti on ta ka praktiseeriv psühholoog, kes kasutab oma teadmisi stuudio õpilastega töötamisel.

  • Kursus sisaldab 8 treeningut, mis toimuvad kord nädalas. Selle aja jooksul loome tervikliku tantsu.

  • Koreograafia ja muusika jäävad kogu kursuse vältel samaks.

  • Täiendavad tehnikad aitavad teil vabaneda piinlikkusest ning aitavad ümbritsevat ruumi tajuda, arendades sensuaalsust ja seksuaalsust.

  • Väikesed grupid: kõigest 7 inimest Pole Exoticus (igal on oma post) ja 9 kohta Strip Choreol. See võimaldab meil pakkuda teile individuaalset tähelepanu ja tuge, luues iga neiu jaoks unikaalse kogemuse.

  • Iga grupi jaoks on olemas suletud tugichat, kus saate jagada muljeid, inspiratsiooni ja esitada küsimusi.

  • Püsiv grupi koosseis: te arenete koos samasuguste mõttekaaslastega kogu kursuse vältel. Need pole lihtsalt trennid, vaid reis, mille käigus jagate seda põnevat kogemust koos.

  • Videod ja fotod. Viimasel treeningul sukeldume koos fotode ja videote õhkkonda. Professionaalne valgustus ja Ekaterina Rekapi hindamatu kogemus aitavad säilitada eredaid mälestusi meie kohtumistest.

Suletud trennide formaat – on teie võimalus tantsida, avastada ja tutvuda oma kehaga hubases toetavas õhkkonnas, kus teid ümbritsevad samasugused sensuaalse tantsu armastajad.

Showroom ja stiil: meie uksed on avatud mitte ainult tantsimiseks, vaid ka ainulaadse välimuse loomiseks. Meie showroomis oleme valmis aitama teil leida ideaalse jalanõu ja stiili, et iga teie esinemine oleks ainulaadne. Suletud kursuse osalejatele kehtib 10% soodustus.

💶 Kursuse täishind on 95 eurot

Ettemaks 30 euro ulatuses tagab koha suletud kursusel. Ettemaksu ei tagastata. Ülejäänud summa tasutakse esimesel treeningul. Üksikasjalik teave kursuse kohta saadetakse teie e-posti aadressile 3 tööpäeva jooksul. Ettemaksu tasumiseks valige huvipakkuv kursus ja sobiv alguskuupäev.