Treeningud

pole dance

Postitants (Pole Exotic)

Tants postiga lubab naisel hakata tundma oma keha naiselikkuse väljendamise vahendina, mis saab treeningute vältel aina täiuslikkumaks. See annab sundimatust ja enesekindlust – seda mitte ainult tantsus, vaid ka argielus.

Riietus:
★ Säärised/retuusid
★ Trennitopp
★ Kingad ja/või sokid
★ Põlvekaitsmed on soovitatav

Postiakrobaatika (Pole Fitness)

See on treening nendele, kes soovivad saada ilusat reljeefi, pingutada oma keha ning olla füüsiliselt tugev ja terve. Postiakrobaatika on spordi kunsti, koreograafia ja akrobaatika ainulaadne kooslus. Treening põhineb aeroobsetel ja anaeroobsetel harjutustel, kus posti kasutatakse trenažöörina. Postiakrobaatika koosneb erinevate elementide gruppidest ja ühenditest, kus koormust saavad kogu keha lihasgrupid.

Riietus:
★ Lühikesed püksid – TÄHTIS!
★ Trennitopp/T-särk
★ Treening toimub paljajalu

Venitus (Stretching)

Stretching kujutab endast harjutusi venitusele ja painduvusele, mis annavad kehale elegantset saledust. Lisaks võimele spagaati teha saavad venitustundidel suurepärase treeningu kaela-, selja-, käte- ja kogu ülakeha lihased. Antud spordiala lubab vaheldada lihaskudemete pingutust ja lõdvestust, mis võimaldab kiirelt lihaspinget maandada ja jõudu taastada. Venituse lisakasuks on see, et harjutused venitavad lihaseid, takistades neid liiga laiaks kasvamisest. Tulemuseks on ideaalne figuur – peenike talje ning keha, käte ja jalgade peened kumerused.

Riietus:
   ★ Säärised/retuusid
★ Kampsun/T-särk
★ Sokid

Strip Koreograafia (Strip Choreo)

Strip koreograafia on väga elegantne tants, mis õpetab läbi keha keele näitama enda graatsilisust ja seksuaalsust ilma, et ületaks sündsuse piire.

See stiil muudab teie kõnnaku vastupandamatuks ja kehaliigutused pehmeks ja seksikaks.

See tants tugevdab lihaseid, tõstab enesehinnangut ning võlub ükskõik mis pealtvaataja.

 

Riietus:
★ Säärised/retuusid
★ Trennitopp
★ Kingad ja/või sokid
★ Põlvekaitsmed on soovitatav