Jekaterina Rekapi privaatne kursus – Exotic Postitants

30,00 

Meie suletud gruppides pöörame erilist tähelepanu individuaalsele lähenemisele, luues iga osaleja jaoks hubase õhkkonna. Siin te ei tantsi lihtsalt – te avastate enda jaoks ainulaadse ruumi, kus naiselikkus, seksuaalsus ja eneseväljendus muutuvad teie sisemise “mina” võtmeks.

Kutsume Teid Jekaterina Rekapi suletud gruppi Pole Exotic suunale. Tase: algajad/edasijõudnud.

Suletud trennide formaat— on teie võimalus tantsida, avaneda ja tutvuda oma kehaga hubases toetavas õhkkonnas, kus teid ümbritsevad samasugused sensuaalse tantsu armastajad.

Tähelepanu: 30 euro suurune ettemaks tagab koha broneerimise Jekaterina Rekapi suletud kursusele “Exotic Pole Dance”. Ettemaksu ei tagastata. Kursuse täishind on 95 eurot. Ülejäänu tasutakse esimesel trennil. Täpsem teave kursuse kohta saadetakse Teie e-posti aadressile 3 tööpäeva jooksul.

Tootekood: RPS-EPD-EE Kategooriad: ,

Mis on Jekaterina Rekapi privaatne kursus ja milles see erineb tavalisest rühmatreeningust?

  • Kursust viib läbi Jekaterina Rekap – Rekap Pole Space’i stuudio asutaja ja peatreener, kellel on üle 12 aasta kogemust. Ekaterina juhendab suundi nagu pole exotic, pole fitness, stretching, strip choreo ja chair dance. Nende aastate jooksul on ta aidanud avastada sisemist potentsiaali mitmesajale neiule. Samuti on ta ka praktiseeriv psühholoog, kes kasutab oma teadmisi stuudio õpilastega töötamisel.
  • Kursus sisaldab 8 treeningut, mis toimuvad kord nädalas. Selle aja jooksul loome tervikliku tantsu.
  • Koreograafia ja muusika jäävad kogu kursuse vältel samaks.
  • Täiendavad tehnikad aitavad teil vabaneda piinlikkusest ning aitavad ümbritsevat ruumi tajuda, arendades sensuaalsust ja seksuaalsust.
  • Väikesed grupid: kõigest 7 inimest Pole Exoticus (igal on oma post) ja 9 kohta Strip Choreol. See võimaldab meil pakkuda teile individuaalset tähelepanu ja tuge, luues iga neiu jaoks unikaalse kogemuse.
  • Iga grupi jaoks on olemas suletud tugichat, kus saate jagada muljeid, inspiratsiooni ja esitada küsimusi.
  • Püsiv grupi koosseis: te arenete koos samasuguste mõttekaaslastega kogu kursuse vältel. Need pole lihtsalt trennid, vaid reis, mille käigus jagate seda põnevat kogemust koos.
  • Videod ja fotod. Viimasel treeningul sukeldume koos fotode ja videote õhkkonda. Professionaalne valgustus ja Ekaterina Rekapi hindamatu kogemus aitavad säilitada eredaid mälestusi meie kohtumistest.

Suletud trennide formaat – on teie võimalus tantsida, avastada ja tutvuda oma kehaga hubases toetavas õhkkonnas, kus teid ümbritsevad samasugused sensuaalse tantsu armastajad.

Showroom ja stiil: meie uksed on avatud mitte ainult tantsimiseks, vaid ka ainulaadse välimuse loomiseks. Meie showroomis oleme valmis aitama teil leida ideaalse jalanõu ja stiili, et iga teie esinemine oleks ainulaadne. Suletud kursuse osalejatele kehtib 10% soodustus.

💶 Kursuse täishind on 95 eurot

Ettemaks 30 euro ulatuses tagab koha suletud kursusel. Ettemaksu ei tagastata. Ülejäänud summa tasutakse esimesel treeningul. Üksikasjalik teave kursuse kohta saadetakse teie e-posti aadressile 3 tööpäeva jooksul. Ettemaksu tasumiseks valige huvipakkuv kursus ja sobiv alguskuupäev.

Lisainfo

Privaatne kursus

Start 12.05.2024 Exotic Postitants | Rekap

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.