Tellimise Informatsioon

ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad Rekap Spordiklubi OÜ internetileheküljelt https://polespace.ee/ tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Rekap Spordiklubi OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.
Lisaks käesolevatele Üldtingimustele reguleerivad Ostja ja Müüja vahelisi suhteid väljakujunenud head tavad, toodete lisainfo ning sõbralik hinnakiri Müüja poolt.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks Võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega.

MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.
Müüal on õigus muuta ja täiendada hinnakirja. 
Kõik pildid meie kodulehel on illustratiivsed.
Kahjuks ei saa me vastutada värvivariatsiooni eest Teie arvutis, sest võib juhtuda, et pildil ja toote kätte saamisel värv 100% ei kattu.

PRIVAATSUS

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – kullerfirma, Eesti Post.

LISAINFO

Lisainfot saab telefonil (+372) 555 88 001  või kirjutades meile info@polespace.ee